Pristatymas

El.parduotuvėje pyramis.lt įsigytas prekes Jums pristatys DPD kurjeris Jums patogiu metu. Prekės gali būti pristatomos bet kokiu adresu Lietuvoje. Prieš pristatant prekes, kurjeris su Jumis susisieks ir suderins Jums tinkamą prekių pristatymo laiką. Taip pat turėsite galimybę keisti pristatymo adresą, jei pristatant prekes nebūsite pirkimo metu nurodytu adresu.

Siuntimas Lietuvoje kainuos 6 erai. Į kitas Europos Sąjungos šalis prekes galime pristatyti už papildomą mokestį (tarptautinių siuntų kainos).

Papildomai apmokestinta paslauga "Mokėti grynais kurjeriui" 6 eurai.

Prekės pristatamos per 7-14 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Visais atvejais Jūs būsite informuoti apie Jūsų prekių išsiuntimą bei Jums bus suteiktas siuntinio kodas, su kuriuo galėsite sekti savo siuntos buvimo vietą mūsų kurjerio internetiniame puslapyje. Be to, savo užsakymo statusą galėsite sekti ir prisijungę prie savo pyramis.lt paskyros. Pasikeitus pristatymo terminui, atskirai Jus apie tai informuosime telefonu ar el. paštu.

Prekių pristatymo metu būtina pateikti kurjeriui asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Priimti prekes iš kurjerio gali tik asmuo, pateikęs užsakymą arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo informacijoje.

Atsiimant prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai atžymėti siuntos priėmimo - perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Susisiekite
+370 686 96541