Apmokėjimas

El. parduotuvėje pyramis.lt už įsigytas prekes galite atsiskaityti įprastu banko pavedimu, grynaisiais pinigais prekės pristatymo metu, mokėjimą atlikti naudojant elektroninės bankininkystės sistemas. Artimiausiu metu ruošiamės Jums pasiūlyti galimybę įsigyti prekes išssimokėtinai.

Elektroninė bankininkystė

Norėdami atsiskaityti per savo banką, pasirinkite elektroninės bankininkystės „mokėjimo būdą“. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į mokejimai.lt sistemą, kurioje galėsite pasirinkti norimą banką. Pasirinkę banką, prisijunkite prie jo įprastu būdu. Sistema bus suformavusi Jūsų mokėjimą už prekes. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės sistema užsidarys ir Jūs vėl sugrįšite į pyramis.lt 

Prisijungimo prie banko duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio. pyramis.lt  tokie duomenys nėra perduodami. 

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu, už prekes sumokant kurjeriui. Prašome turėti tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 

Apmokėti grynaisiais pinigais negalima, jei prekė pristamoma ne Lietuvoje. 

Atsiskaitymas atliekant banko pavedimą

Atsiskaitant įprastu banko pavedimu apmokėjimas atliekamas pagal pateiktus duomenis (suma, banko sąskaitos numeris, banko pavadinimas, banko kodas bei visa kita informacija, reikalinga mokėjimui atlikti). Mokėjimo duomenys pateikiami užsakant prekes bei patvirtinus užsakymą elektroniniu paštu. Pinigai gaunami tą pačią dieną, jei pavedimas daromas iš AB SEB banko, arba kitą dieną, jeigu pavedimas daromas iš kitų bankų. Kai tik gaunamas Jūsų mokėjimas, užsakymas pradedamas vykdyti ir prekės išsiunčiamos į Jūsų nurodytą vietą. 

Įmonės rekvizitai, reikalingi įprastam banko pavedimui atlikti:

Gavėjas: UAB "Dovita"

Įmonės kodas: 300649027

A/S: LT69 4010 0407 0024 0103

Bankas: AB DnB NORD Bankas

Banko kodas: 40100

Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį.

Atsiskaitymo dokumentų išrašymas (sąskaitos-faktūros)

Užsakant prekes, tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims siunčiamos elektroninės PVM sąskaitos-faktūros (PDF formatas) el.paštu. Spausdintinos PVM sąskaitos-faktūros nėra siunčiamos nei su prekėmis, nei įprastu paštu. PVM sąskaitos-faktūros tarnauja ir kaip prekės garantijos suteikimo dokumentas.


Pagal poreikį išrašome avansines sąskaitas, sudarome prekių pirkimo-pardavimo sutartis.

Susisiekite
+370 686 96541